AQUAPARK SİSTEMLERİ

AQUAPARK SİSTEMLERİ VE YAPIMI

Yatarak değil, eğlenerek dinlenme anlayışının tüm dünyaya yayılmasıyla; estetik görünümlü, fonksiyonel, güvenli, ekonomik, yenilikçi ve yüksek kapasiteli su kaydırağı-havuz paketleri gündüz eğlencelerinin merkezi olmuşlardır ve cazibe merkezi olmalarında artık ana faktörlerdendir.

Mevcut veya yeni paketlerimizi kullanarak, yarattığımız zengin seçeneklerle tesislere uygun çözümler sunabilmekteyiz. Su kaydırakları ve çocuk animasyon ürünlerinin eklenmesiyle eğlence keyfiniz daha da artmaktadır. Otel ve tatil köylerinin yanı sıra özel ya da kamusal havuzlar için de uygun çözümler sunabilmekteyiz.

Uzman mühendislerimiz tarafından uygun ilk yatırım ve işletme maliyetleri, etkin kullanım amaçlanarak tasarlanan aquapark projelerimiz, yatırımcı ve son kullanıcının tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte projelendirilmektedir.

aquapark sistemleri

Aquapark Hazırlanışı Ve Yapımı

Tasarım aşamasından imalat aşamasına kadar her noktada konusuna hakim uzman personelimizle ve çözüm ortaklarımızla yatırımcıya destek verilerek kusursuz aquaparklar yaratmaktayız. Günümüzde küçük pansiyonlardan büyük tatil köylerine kadar her turistik tesisin vazgeçilmez bir parçası haline gelen su kaydırakları, müşteriler tarafından da yoğun ilgi ve talep görmektedir.

Kaydırakların projelendirilmesi ve imalatı sırasında Avrupa ve Amerikan standartları dikkate alınarak hazırlanan tesislerimizde güvenlik ve müşteri memnuniyeti, firmamız için en önemli hususlar arasında yer almaktadır. Profesyonel çalışma ekibimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimize tamamen profesyonel aquapark havuz sistemleri hazırlanıp sizlere sunulmaktadır.

Detaylı bilgi için bize BURADAN ulaşabilirsiniz.