HAZIR HAVUZ SİSTEMLERİ

HAZIR HAVUZ SİSTEMLERİ

 

Hazır havuz sistemleri, Alman teknolojisiyle hizmet verilmekle birlikte, Alman teknolojisindeki kusursuz malzemelerle sızdırmazlık ve çatlaklardan etkilenmeyen kaliteli ürünlerle havuz sistemlerini hizmete sunulmaktadır.

Hazır havuz sistemlerinde iç yüzeylerinin lineer kaplamayla standartların üzerinde kaliteli malzemelerle dayanıklı ve güvenli havuzlar inşa edilmektedir.Depreme dayanıklı,esnek lineerle daha sağlıklı ve daha dayanıklı havuzlar imal ediyor, Anti UV teknolojisiyle de güneşin zarar verici ışınlarına karşı korunmaktadır.

Fabrikasyon ol

arak hazır olan lineer havuz sistemi, sağlıklı ve güvenlidir. Montaj sırasında kaynak işi yoktur ve kolaylıkla hazır hale getirilir. Hazır havuzların çok daha tercih edilir olmasının dışında kolay ve hemen hazır hale gelmesi de tercih edilmesini arttırmaktadır.

Çelik gövde ve primer anti korozyon tabakasıyla polyester lak kaplamayla hizmete sunulmaktadır.2-3 günde montaj imkanı sunan ve 5 farklı modeliyle, farklı ebatlarda ve farklı seçenekleri de hizmete sunarak, kolay kullanılabilir hale getirilmektedir.

hazir-havuz-sistemleri

Hazır Havuz:

Portatif ve prefabrik olduğu için inşaat ruhsatı gerektirmez. Terazinin sağlandığı her zemine montajı mümkündür. Demonte olduğundan nakil problemi oluşmaz. Filtrasyon ekipmanları TSE ve Ulusal Havuz Enstitüsü standartlarında üst düzey hijyen sunmaktadır. Taşınması kolay, kısa zamanda kolay montaj, filtrasyonda kullanım rahatlığı ve sağlık güvencesi, çelik karkas yapı, portatif yapısı sayesinde istenilen yere konulması. İstenildiği taktirde nakil sorunun bulunmaması hazır havuzlar için kolaylık sağlamaktadır.
Aqua Park Sistemleri:
Çocuk grubu, complex, extrim, botlu kaydıraklar için havuz proje ve yapımı olarak uzman kadromuzla sizlere hizmet verebiliriz. Tecrübemizle hizmetinizdeyiz. Daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Süs Havuzu ve Su Oyunları

Süs havuzları bir bahçenin tamamlayıcı unsurları arasındadır. Bahçede ki süs havuzu sizlere bir zarafet sunabilir. MaviSu Havuz süs havuzu yapımından farklı seçenekleri ile bir çok çeşitli alanlarda süs havuzu yelpazesi sunar.

MaviSu Havuz olarak;

  • Yapay şelale sistemleri olarak bir çok projeye imza atmıştır. Yapay şelale ihtiyaçlarınız talepleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Süs havuzlarında led ışıklar, sesler yardımı ile su oyunları seyir zevki veren ve son zamanlarda kullanılan bir sistemdir. Gelişmeleri takip ederek tüm yenilikleri sizlere sunmaktayız.

Detaylı bilgi için bizimle BURADAN iletişime geçebilirsiniz.